2017-2018 CTS Bilgilendirme Toplantıları
 
A.Ü. Diş Hekimliği Fakültesi CTS Bilgilendirme Toplantısı

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi CTS bilgilendirme toplantısı personel temsilcisi Serpil Erdem tarafından yapılmıştır.

İlgili Sunuma Ulaşmak İçin Tıklayınız.

 
12 Ocak 2018 A.Ü. Hukuk Fakültesi CTS Bilgilendirme Toplantısı
 
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Türk Telekom dersliğinde 12 Ocak 2018 tarihinde toplantı yapılmıştır. Toplantıya katılmaları için bütün birimlere Fakülte sekreterliği tarafından bilgi verilmiştir. Toplantıya güvenlik dışında, diğer bürolardan iş yoğunluğuna göre bürolar kapatılmayacak şekilde katılımlar olmuştur. Tarafımca Muhammet hocadan daha önce almış olduğum sunum görsel olarak anlatılarak katılanlara bilgi verilmiştir. Ayrıca arkadaşlar tarafından sorulan sorulara bilgim kadarıyla cevaplar verilmiştir. 15-20 kişi arasında katılım olmuştur. Toplantıdan memnun oldukları gözlenmiştir.
Sakine Akçay


9 Ocak 2018 A.Ü.Cebeci Hastanesi CTS Bilgilendirme Toplantısı
9 Ocakta A.Ü.Cebeci hastanesinde panel formatında bir etkinlik düzenledik. Organizasyon hastane yönetimi tarafından, hastanenin hizmetiçi eğitim programı kapsamında yapıldı.
Konuşmacılar Hem.Gülsen Ataman (Hastanenin hizmetiçi eğitim sorumlusu ve aynı zamanda benim tez öğrencim) ve Prof.Dr. Şennur Kışlak idi. Ben de oturum yöneticisi olarak aralarda katkıda bulundum.
Toplantının asıl hedef grubu hemşireler ve taşeron firma çalışanları olan işçilerdi. Ayrıca, hastane yönetim ekibi tam kadro katıldılar. Yaklaşık toplam 110-120 kişi fiilen katıldı. Ayrıca, klinikte çalışıp gelemeyen bazı hemşireler toplantıdan canlı yayın istemişler. Onlara da Facebook’tan canlı yayın yapıldı. Kaç kişi izledi bilmiyoruz ama Facebook’ta yapılan geribildirimlerden anladığım kadarıyla çok az değiller. Toplantı sonrasında doğrudan geribildirimler de olumlu idi.
Toplantının Duyuru Metnine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Beypazarı Meslek Yüksekokulu idari personel bilgilendirme toplantısı Aralık 2017

08.12.2017 Tarihinde Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi İdari Personeli İçin CTS Bilgilendirme Toplantısı Banu Yalçıner Tarafından Yapılmıştır.

Ankara Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı (SKS) İdari ve Sözleşmeli Personel CTS Bilgilendirme Toplantısı

 
11 Aralık 2017 Ankara Üniversitesi Tıp Fakütesi İbni Sina Hastanesi Personeli İçin CTS Bilgilendirme Toplantısı.
Yer:Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi
Tarih:11/12/2017 Pazartesi 
Katılımcılar: Hastane personeli 

6 Aralık 2017 DTCF CTS İdari Memurlar Toplantısı
Fakültemizde 6 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 9.30 da idari personel ile taşeron firma çalışanlarına Cinsel Taciz Birimini tanıtmak amacıyla toplanılmıştır. Toplantı açılışı Dekan, Dekan yardımcıları ve Fakülte Sekreterinin katılımıyla yapılmıştır. Fakülte yönetiminin toplantı salonundan ayrılmasıyla toplantı başlamıştır. Toplantıya sunum yapılarak devam edilmiştir. Sunum sonrasında soru-cevap şeklinde devam edilmiştir.

Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Dekanı, Dekan Yardımcıları, Fakülte Sekreteri ile Cinsel Taciz Birimi İdari Personel Temsilcisi

Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Cinsel Taciz Birimi İdari Personel Temsilcisi

Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi İdari ve taşeron firma personeli
28 Kasım 2017 Veterinerlik Fakültesi CTS toplantısı CTS temsilcisi Serpil Koçyiğit tarafından yapılmıştır.

İlgili Sunuma Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13 Kasım 2017’de İdari Memurlar Temsilciler Meclisi toplantısı yapıldı.

*20 Haziran 2017 CTS İdari Memurlar Temsilciler Meclisi Eğitim Programı


 

*26 Mayıs 2017 – İdari Memurlar Temsilciler Meclisi Toplantısı

26 Mayıs 2017 tarihinde İdari Memurlar Temsilcisi Meclisi Toplantısı yapıldı.